O nás

Pár informací o naší společnosti

Users
S prvotní myšlenkou začít podnikat v odvětví hygienického zboží (tehdy pouze ve sféře velkoobchodu v celosvětovém měřítku) jsme přišli v roce 2012. V následujících letech dorostla původně malá živnost do takové velikosti, jež vyžadovala založení společnosti.
Vznikla tedy společnost ABSOWIN s.r.o. Zároveň jsme se rozhodli rozšířit své působení o maloobchodní prodej a v roce 2019 byl spuštěn internetový obchod MojeHygi.cz.
Naši společnost tvoří mladý kolektiv s progresivním myšlením a důrazem na kvalitu nabízených služeb.
o nás
Leaf
Zakládáme si na tom, že dlouhodobý a přátelský vztah se zákazníkem, je možné vybudovat především na základě pozitivního a lidského přístupu. Vždy děláme maximum pro to, abychom vyhověli vašim potřebám.
Jelikož osobní přístup považujeme za pilíř našeho vztahu se zákazníky, budete při komunikaci s námi vždy vědět, kdo na Vaše dotazy odpovídá.
zásady společnosti
Rocket
Naše znalosti o hygienickém zboží, které jsme v průběhu let získali, chceme předávat dál právě našim zákazníkům.
Snažíme se, aby se k nám lidé vraceli nejen pro nabízené zboží, ale také kvůli kvalitě zákaznického servisu. Děláme vše pro to, aby zákazník nakupoval s vědomím, že našel internetový obchod se spolehlivými lidmi, na které se může obrátit.
Díky velkoobchodním spolupracím jsme schopni nabízet výhodné doprodeje zajímavého zboží.
proč a jak děláme naši práci?
Goods
V případě větších nebo pravidelných nákupů nás neváhejte kontaktovat na info@mojehygi.cz, kde vám rádi sdělíme další informace. Vždy se snažíme nastavit individuální podmínky spolupráce v závislosti na vašich potřebách.
možnosti velkoodběru
User
Pokud s námi budete spokojení, velice nás potěší, když nás doporučíte svým známým, případně napíšete krátkou recenzi. Zpětná vazba je pro nás opravdu důležitá a milá slova náš malý kolektiv skutečně potěší.
malý bodík pro nás