O nás

Pár informací o naší společnosti

Users
S prvotní myšlenkou začít podnikat v odvětví hygienického zboží (tehdy pouze ve sféře velkoobchodu v celosvětovém měřítku) jsme přišli v roce 2012. V následujících letech dorostla původně malá živnost do takové velikosti, jež vyžadovala založení společnosti.
Vznikla tedy společnost ABSOWIN s.r.o. Zároveň jsme se rozhodli rozšířit své působení o maloobchodní prodej a v roce 2019 byl spuštěn internetový obchod MojeHygi.cz.
Naši společnost tvoří mladý kolektiv s progresivním myšlením a důrazem na kvalitu nabízených služeb.
o nás
Leaf
Zakládáme si na tom, že dlouhodobý a přátelský vztah se zákazníkem, je možné vybudovat především na základě pozitivního a lidského přístupu. Vždy děláme maximum pro to, abychom vyhověli vašim potřebám.
Jelikož osobní přístup považujeme za pilíř našeho vztahu se zákazníky, budete při komunikaci s námi vždy vědět, kdo na Vaše dotazy odpovídá.
zásady společnosti
Rocket
Naše znalosti o hygienickém zboží, které jsme v průběhu let získali, chceme předávat dál právě našim zákazníkům.
Snažíme se, aby se k nám lidé vraceli nejen pro nabízené zboží, ale také kvůli kvalitě zákaznického servisu. Děláme vše pro to, aby zákazník nakupoval s vědomím, že našel internetový obchod se spolehlivými lidmi, na které se může obrátit.
Díky velkoobchodním spolupracím jsme schopni nabízet výhodné doprodeje zajímavého zboží.
proč a jak děláme naši práci?
Goods
V případě větších nebo pravidelných nákupů nás neváhejte kontaktovat na info@mojehygi.cz, kde vám rádi sdělíme další informace. Vždy se snažíme nastavit individuální podmínky spolupráce v závislosti na vašich potřebách.
možnosti velkoodběru
User
Pokud s námi budete spokojení, velice nás potěší, když nás doporučíte svým známým, případně napíšete krátkou recenzi. Zpětná vazba je pro nás opravdu důležitá a milá slova náš malý kolektiv skutečně potěší.
malý bodík pro nás
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení