O nás

Kdo jsme

Od roku 2012 se na celosvětovém trhu zabýváme velkoobchodním prodejem hygienického zboží. O 6 let později jsme po žádostech zákazníků začali uvažovat o rozšíření také do oblasti maloobchodu a v roce 2019 jsme spustili projekt MojeHygi.

Naše vize

Jelikož naší myšlenkou nebylo vytvořit obyčejný e-shop se známým zbožím dostupným na většině konkurenčních obchodů, rozhodli jsme se, že součástí našeho portfolia budou také nabídky s omezeným množstvím zásob zahraničního zboží, za velmi zajímavé ceny.

Naše poslání

V dnešním rychlém moderním světě, kde se klade podstatný důraz na hygienu, je důležité vybrat si správného obchodního partnera, který člověku pomůže tento komfort zajistit. My, jakožto mladá flexibilní firma se snažíme právě takovýmto partnerem být.

Zásady společnosti

Mezi hlavní zásady společnosti patří moderní přístup s důrazem na kvalitu nabízených produktů. Za svou prací si stojíme a odvádíme ji tak, abychom na sebe mohli být právem hrdí.

Co nabízíme?

Zákazníkům nabízíme zboží kvalitních, převážně zahraničních značek, které obvykle nejsou v České republice běžně dostupné a které jsme schopni zajistit díky naší velkoobchodní spolupráci. Ačkoliv se soustředíme především na plenky, ubrousky a dámskou hygienu, naše portfolio zároveň s přicházejícími trendy neustále rozšiřujeme.

Mohu dostat lepší ceny?

V případě větších odběrů nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce. Stálým zákazníkům se snažíme rovněž nabízet benefity v podobě slevových kódů a dalších akcí.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás na info@mojehygi.cz a rádi Vám sdělíme další informace.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace