Dětské plenky Bambino MIDI (4-9 kg) - 48 ks

Kód: 33310
Značka: Bambino
179 Kč / balení 147,93 Kč bez DPH
Skladem (> 5 balení)

Dětské plenky Bambino jsou vyrobeny z vysoce měkkých a prodyšných materiálů. Jsou tenké, ale přitom velmi savé, vhodné na použití ve dne i v noci. Zapínání je elastické se suchými zipy, takže plenku lze zkontrolovat a pohodlně opět uzavřít. Anatomický tvar spolu s předním páskem kopíruje tvar tělíčka a zabraňuje tak úniku tekutiny. Savé jádro se skládá z kombinace absorbentu (SAP) a celulózy. Po stranách jsou boční bariery, které zabraňují uvolnění vlhkosti mimo absorpční vrstvu a zašpinění oblečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské plenky Bambino jsou vyrobeny z vysoce měkkých a prodyšných materiálů. Jsou tenké, ale přitom velmi savé, vhodné na použití ve dne i v noci. Zapínání je elastické se suchými zipy, takže plenku lze zkontrolovat a pohodlně opět uzavřít. Anatomický tvar spolu s předním páskem kopíruje tvar tělíčka a zabraňuje tak úniku tekutiny.
Savé jádro se skládá z kombinace absorbentu (SAP) a celulózy. Po stranách jsou boční bariery, které zabraňují uvolnění vlhkosti mimo absorpční vrstvu a zašpinění oblečení.

Prémiové plenky vyrobené z německých surovin kvalitativně srovnatelné s předními značkami v ČR.

Dostupné ve velikostech:

Midi (4-9kg) – 48ks/balení
Maxi (7-18kg) – 44ks/balení
Junior (11-25kg) – 38ks/balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské plenky
? Typ pleny: Standardní pleny
? Velikost: Midi (4-9 kg)