Dětské kalhotkové plenky Čudlík MAXI (7-18 kg) - 22 ks

Kód: 33319
119 Kč / balení 98,35 Kč bez DPH
Skladem (> 5 balení)

Prodyšné kalhotky jsou vyrobeny z vysoce měkkých a příjemných materiálů, které dokáží plnohodnotně nahradit spodní prádlo. Kalhotky jsou velmi pružné s elastickými gumičkami po celém obvodu, čímž perfektně kopírují tvar tělíčka a zabraňují možnému protečení tekutiny mimo kalhotky. Boční strany jdou roztrhnout pro pohodlné sundání plenky, na zadní straně je lepítko, pro snadné zabalení již použité pleny.
Savé jádro se skládá z kombinace absorbentu (SAP) a celulózy + kanálky, které pomáhají rovnoměrnému absorbování tekutiny. Po stranách jsou boční bariéry, které zabraňují uvolnění vlhkosti mimo absorpční vrstvu a zašpinění oblečení. Možnost opakovaného nasazování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodyšné kalhotky jsou vyrobeny z vysoce měkkých a příjemných materiálů, které dokáží plnohodnotně nahradit spodní prádlo. Kalhotky jsou velmi pružné s elastickými gumičkami po celém obvodu, čímž perfektně kopírují tvar tělíčka a zabraňují možnému protečení tekutiny mimo kalhotky. Boční strany jdou roztrhnout pro pohodlné sundání plenky, na zadní straně je lepítko, pro snadné zabalení již použité pleny.
Savé jádro se skládá z kombinace absorbentu (SAP) a celulózy + kanálky, které pomáhají rovnoměrnému absorbování tekutiny. Po stranách jsou boční bariéry, které zabraňují uvolnění vlhkosti mimo absorpční vrstvu a zašpinění oblečení. Možnost opakovaného nasazování.
________

Dostupné ve velikostech:

Maxi (7-18kg) – 22ks/balení
X-Large (15+) – 18ks/balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské plenky
? Typ pleny: Natahovací (kalhotkové)
? Velikost: Maxi (7-18 kg)